Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-06-23 21:55:48

Kaien

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 20
Punktów :   

Kaien

Imię: Kaien
Nazwisko: Cross
Organizacja:Jednostki specjalne
Specializacja: skrytobójca
Wiek postaci: 22
Dolary: 5600$
Ekwipunek:Krótki miecz,2noże,łuk 100 strzał normalnych,100 zamrażających,100zapalających,100 trójących i 100 wybuchowych
Historia Postaci:W młodości jego rodzina i starszy brat pracowali nad nową bronią biologiczną,ale coś im nie wyszło i nastąpił wybuch pozbawiając ich życia sprawiając ich śmierć,miałem wtedy tylko 15lat,ale potrafiłem się sam sobą zająć,chociaż podczas wojny nie było to łatwe,ale znalazł się po 2latach w oddziałach specjalnych gdzie szkolenie przeszedł o 2dni szybciej niż reszta i dorośli,dlatego przyjęli mnie od razu kiedy przeszłem test,łukiem posługiwałem się tak jakbym miał go od dzieciństwa,dlatego prawie zawsze trafiam do celu.
Opis: Czarne jak węgiel oczy i blizna na lewym policzku a także na czole,dość wysportowany dlatego skierowany do różnych samobójczych misji.Włosy co dość nietypowe ma długie i niebieskie,ale z reguły nosi kaptur więc włosów nie widać.
Charakter:Można powiedzieć że jest bez uczuć,lubi z każdego kpić,chyba że ten ktoś też jest skrytobójcą do których od małego żywi ogromny szacunek.Nie lubi walczyć ze swoimi bo wie że każdy ma takie same sytuacje.Zawsze trzeźwo myśli i po alkocholu i po narkotykach myśli logicznie co jest w jego przypadku dziwne,ale od dziecka jego inteligencja była większa niż normalnego dzieciaka.
Statystyki:
Siła:43
Inteligęcja:35
Zwinność:35
Celność:49
Wytrzymałość:35


Online

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimmark.pun.pl www.f1manialiga.pun.pl www.pkmn-game.pun.pl www.nemesiswow.pun.pl www.tawernagothic.pun.pl